Większość pasków, które znajdziesz w moim sklepie to paski, które szyję z ekoskóry i ozdabiam haftowanymi wzorami.
Zamawiając taki pasek możesz wybrać kolor paska, kolor i wór haftu oraz okucia. Do wyboru są trzy kolory okuć – srebrne, jasne złoto oraz stare złoto.
Paski są miękkie i wygodne do noszenia. Szyję je na zamówienie według wybranych przez Ciebie parametrów.
Wszystkie długości podane przy paskach są mierzone łącznie z karabińczykami.
 Szerokie paski są dostępne w wersji Klasycznej oraz w wersji Premium..

Rodzaje pasków paniszyjka unikatowe wymienne haftowane paski do torebek długie regulowane paski z eko skóry
szerokie wymienne paski do torebek

Modne szerokie paski do torebek są dostępne w kilku różnych wersjach. Do wyboru są paski z bawełniano-poliestrowej taśmy nośnej oraz haftowane paski z ekoskóry .Paski są dostępne w dwóch szerokościach- 4cm i 5 cm, w dwóch długościach S/M i L/XL oraz w dwóch wersjach – Klasycznej i Premium. Paski w wersji Premium mają zwężane końcówki ozdobione nitami, natomiast Klasyczne mają większe karabińczyki. Paski są regulowane, ich długości są uzależnione od rodzaju paska. Dokładne informacje znajdziesz w opisie paska.

Paski w rozmiarze S/M dodaję standardowo do nerek, natomiast paski L/XL do torebek

Ozdobne wymienne paski o szerokości 2 cm. Paski są długie i maja regulację długości. Maksymalna długość paska to około 140 cm. Świetnie sprawdza się do małych i średniej wielkości torebek. 

Szerokie paski do torebek z ozdobnymi, zwężanymi końcówkami. Paski nie są regulowane, zamawiając możesz wybrać odpowiednia dla siebie długość paska, okucia, kolor eko skóry oraz kolor haftu.

  • Długość paska: od 50 do 120 cm (co 5 cm)

Paski Premium w komplecie z regulowaną przedłużką.

 Zamawiając go możesz wybrać odpowiednią dla siebie długość paska Premium. Przedłużka ma długość około 35 cm i szerokość 2 cm. Pasek Premium ma szerokość 5 cm.

Przedłużka jest odczepiana. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Możesz nosić torebkę na ramieniu używając tylko szerokiego paska Premium. Po dołączeniu przedłużki pasek Modułowy możesz doczepić do torebek crossbody.

Ozdobne, regulowane, doczepiane przedłużenie do paska w torebce.

Jeżeli Twój pasek jest za krótki, to możesz go wydłużyć doczepiając przedłużkę. Przedłużka to krótki pasek o szerokości 2 cm i maksymalnej długości 35 cm. jest regulowana, więc łatwo dopasujesz potrzebna dla siebie długość.